Çeviri Yönetimi

Çeviri Yönetimi

ADH Translation müşteri memnuniyeti odaklı teknolojik altyapı yatırımları yaparak hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirketimiz kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir. Hizmet verdiği dil çifti sayısını ilerleyen yıllarda artıran şirketimizde bugün, farklı ülkelerde kendi ana dilinde çeviri yapan 1000’in üzerinde freelance çevirmenimiz bulunmaktadır
ADH Translation olarak geniş çevirmen ağımız sayesinde dünya dillerinin buluştuğu ortak nokta olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da sektöründe lider firmaların çözüm ortağı olarak ADH Translation’ı seçmiş olmaları, hem yurt içi hem yurt dışı platformda sunduğumuz hizmet kalitesinin en büyük göstergesidir.
Çeviri Yönetimi
1994

Sektöre
Giriş Yılı

50+

Hizmet Verilen
Ülke Sayısı

1000+

ADH Translation
Dil Uzmanı Sayısı

25+

Yıllık Sektörel
Deneyim

Türkiye’de ve Dünya’da farklı bir çok sektörde kendi alanında öncü ve değerli firmalar ile çalışıyor, çeviri ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak çıktığımız bu yolda müşterilerimize Gelişmiş Çeviri Yönetimi Deneyimi sunuyoruz.

Çalışmalarımız ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2017 standartlarıyla gerçekleştirilmekte olup projenin işleme alınmasından teslim edilmesine kadarki her süreç kontrollü ilerlemektedir.

Müşterilerimizle güvene dayalı bir bağ kurmamızın temelinde, üstlendiğimiz tüm projeleri zamanında ve yüksek kalitede teslim etmemiz yatmaktadır. Proje süresince ara bilgilendirmelerimiz ve ön bilgilendirmelerimizle müşterilerimize karşı son derece şeffaf bir tutum sergilemekteyiz.

Sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve çeviri teknolojileri konusundaki altyapımızı eğitim ve web seminerleriyle güçlendirmekteyiz. Bu sayede projelerimizde sadece çeviri maliyetlerini değil aynı zamanda sayfa düzeni ile ilgili maliyetleri de asgari düzeye indirmiş bulunmaktayız.

Geniş çevirmen ağımız sayesinde acil taleplerinizi hemen işleme alarak hızlı ve kaliteli teslimatlarla sizlere destek olmaktayız. Veritabanımızda talepleriniz için uygun bir çevirmenimiz her zaman bulunmaktadır.

Sürekli çalıştığımız müşterilerimiz için, birincil ve yedek olmak üzere özel çevirmen ekipleri oluşturmakta ve ilgili müşterilerimizin projelerinde sadece bu ekipteki arkadaşlarla çalışmaktayız. Bu da stil, dil bütünlüğü, kaynak metne adaptasyon konularında bizlere büyük avantaj sağlamaktadır.

Alanında uzman tasarımcılarımız sayesinde, dosyalarınızı biçimini ve kalitesini bozmadan teslim ediyoruz. Ayrıca elinizde ana dosyası olmayan dosyalarınızı da sıfırdan hazırlayıp baskıya hazır olarak yüksek kalitede teslim edebiliyoruz.

Çeviri ve çeviri yönetimi konusunun müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve işimizi ciddiye alıyoruz.

Yazılı Çeviri Hizmetleri
Simultane/Ardıl Çeviri Hizmetleri
Yeminli Tercüme Hizmetleri
Çeviri Yönetimi
Teknik Çeviri Hizmetleri
Kılavuz Çeviri Hizmetleri
Lokalizasyon Hizmetleri
Sözleşme Çeviri Hizmetleri
E-Learning Çevirisi
Broşür Çevirisi
Noter Onaylı Çeviri
Web Sitesi Çevirisi
Icon Left
Icon Right

ADH Translation
web sitesini ziyaret edin!

İNCELE

ADH Translation hakkında detaylı bilgi için formu doldurun.

Teşekkürler! Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır!
Bir hata oluştu, lütfen tekrar deneyiniz.