İnşaat

İnşaat

İnşaat sektöründe projelerimizi ''Mükemmellik olağanüstü şeyler inşa etmekle değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir'' felsefesi ile hayata geçiriyoruz.

ADH Holding, 2016 yılında inşaat sektörüne iddialı bir giriş yaparak Türkiye’de gayrimenkul ve turizm sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Pera Gümüşlük Evleri & Pera Yalıkavak Evleri & Mare Tilkicik ve Mare Küçükbük projelerine yatırımlar tamamlanmıştır. ADH Holding'in inşaat sektörüne yatırımları devam etmektedir.  

Bir yapıyı hayata geçirmenin ne kadar zor bir süreç olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda, karşılaştıklarımızın bize öğretecekleri de oluyor, her yeni projede yeni bir tecrübe edinerek, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Kaliteli bir yaşamın mutlu ve huzurlu bir ev ile başladığını çok iyi biliyoruz. “Güzel bir manzara ile doğru lokasyonda olmak” en çok dikkat edeceğimiz şeylerin başında geliyor.  

“Mükemmellik olağanüstü şeyler inşa etmekle değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir” felsefesi ile yaklaşıyoruz işlerimize. Biliyoruz ki, biz bir aileyiz, projelerimizde de bizim gibi aileler yaşayacak ve mutlu komşularımız olacak. Komşularımızın yüzlerindeki tebessümler için içimizdeki heyecanı kaybetmeden, zevkle ve keyifle çalışan bir ekibiz.
Pera Gümüşlük Evleri, Bodrum
Pera Gümüşlük Evleri
2016

İnşaat Faaliyetleri
Başlangıç Yılı

50+

İnşaat Departmanı
Çalışan Sayısı

50MN$

Projeler için kullanılan
Yatırım Miktarı

Pera Yalıkavak Evleri, Bodrum
Pera Yalıkavak Evleri

Kaliteli bir yaşamın mutlu ve huzurlu bir ev ile başladığını çok iyi biliyoruz. Bunu sağlamak için her yeni projede yeni bir tecrübe edinerek, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Türkiye’de, gerçekleştirdiğimiz projelerle, gayrimenkul ve turizm sektöründe yeniliklerin öncüsü olduk.

Pera Gümüşlük Evleri
Pera Gümüşlük Evleri
Pera Yalıkavak Evleri
Pera Yalıkavak Evleri
Mare Gökçebel Villaları
Mare Gökçebel Villaları
Mare Küçükbük Villaları
Mare Küçükbük Villaları
Icon Right
Icon Right
04

Tamamlanan
Proje Sayısı

03

Planlanan
Proje Sayısı

İnşaat sektörümüz hakkında detaylı bilgi için formu doldurun.

Teşekkürler! Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır!
Bir hata oluştu, lütfen tekrar deneyiniz.